Trénink

Alex | 02.06.2014

1. Alex
2. Byla jsem zrovna s Andy na procházce, když mě napadlo protrénovat si nějaké věci. ,, Andy, vyzkoušíme si plížení. Zkus se trošinku skrčit(vím, že u psa to půjde asi těžko) a dopliž se k tamtomu stromu." Andy se pokusila zplnit to co jsem jí řekla a šlo jí to docela dobře. ,, Bezva Andy a teď si procvičíme běh. Dáme si závod k tomu keři(kež byl od nás asi sto metrů). Připravir, pozor, teď!" Bylo asi jasné, že pes bude rychlejší než já, ale myslím, že jsem byla docela rychlá. ,, Super, já si teď procvičím kop a ty si zatím procvič stist tlamy na tomhle klacku." Zatím co Andy kousala klacek já začala kopat do malého stromku. Stromek nebyl moc stabilní a tak jsem ho hned na poprvé zlomila. Potom jsem si vybrala o něco těžší terč a to už o něco statnější dub. Ten jsem zlomila až na potřetí, protože jeden kop se mi moc nepovedl. Když jsem se potom otočila na Andy, klacek byl na půl a Andy se honila za ocáskem. ,, Bezvadný Andy, myslím, že pro tebe to už stačí, ale já si ješte zkusím jednou ten kop." Andy kývla a začala se zase honit za ocáskem. Já jsem jednou kopla do stromu a ten se nalomil, když jsem kopla podruhé strom se zlomil a spadl k zemi. Řekla jsem si, že už to pro dnešek stačí a vypravila se domů.

Přidat nový příspěvek